Türk Malı  |  Bayiler  |  İletişim  |  Site Haritası   
Kullanım Şartları  |  
ÜRÜNLER Anasayfa Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Haberler Fiyat Listesi Yedek Parça
 
 
KONFEKSİYON GRUBU
Ceket Ütü Sistemleri
Pantolon Ütü Sistemleri
Penye Ütü Sistemleri
Kot Ütü ve İşleme
Triko Ütü Sistemleri
Deri ve Kürk Ütüleri
Şapka Ütü Sistemleri
Gömlek Ütü sistemleri
Tela Yapıştırma Presleri
Taş ve Transfer Baskı
Ütü Masaları
Ütü Paskalaları
Üniversal Ütü Presleri
Leke Temizleme Makinaları
Şişirme Ütüleri
Poşetleme Makinaları
Su Yumuşatıcıları
Buhar Kazanları (Seyyar)
Buhar Kazanları (Merkezi)
Kendinden Kazanlı Ütü Tezgahları
Vakum ve Hava Üniteleri
 
ÇAMAŞIRHANE - KURU
TEMİZLEME GRUBU
Üniversal Ütü Presleri
Şişirme Ütüleri
Ütü Masaları
Ütü Paskalaları
Leke Temizleme Makinaları
Poşetleme Makinaları
Omuz Ütüleri
Su Yumuşatıcıları
Buhar Kazanları (Seyyar)
Buhar Kazanları (Merkezi)
Vakum ve Hava Üniteleri
 
DİĞER
Fırça Ütüler
Standart Aparatlar
Evimiz Için Neler Var
Kuyumcu İstim Kazanları
YEDEK PARÇALAR
Yedek Parçalar
 
Ziyaretçi Sayimiz
Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 201
Bugün Tekil 34
Toplam Tekil 220111
IP 18.232.55.175
 
Konum:: Malkan > Haberler > MALKAN'DA ETKİNLİKLERLE DOLU GEÇEN MAYIS AYINDAN…
 
18.05.2018

MALKAN'DA ETKİNLİKLERLE DOLU GEÇEN MAYIS AYINDAN…

Bu yıl 47. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan Konfeksiyon Makineleri sektörünün duayen firmalarından, Türkiye'nin ilk yerli ütü makinesi üreticisi olan Malkan Makina; her yıl geleneksel hale gelmiş bulunan etkinliklerine Mayıs ayı içerisinde artarda devam ederek tüm çalışanlarının kaynaşmasını ve moral motivasyonlarını artırılmasını sağlamıştır.


İlk olarak 12 Mayıs günü, 21 yıldır aralıksız düzenlenmeye devam eden Malkan Pikniği tertiplenmiştir. Bahar aylarından yaz aylarına geçiş döneminde muhteşem bir havada gerçekleşen pikniğe Malkan çalışanları, aileleri, bayileri ve tedarikçilerinden oluşan 300'e yakın topluluk iştirak etti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da pikniğe katılanlar özellikle de çocuklar gönüllerince oyunlar oynayıp eğlendikleri harika bir gün geçirdiler. Organizasyonun baş sorumlusu İ.K. Müdürü Mustafa YAĞMURKAYA yaptığı değerlendirmede; "Bu tür programları hem stres atma hem de aktif dinlenme noktasında yapılabilecek en doğru etkinlik olarak görüyoruz. Uzak - yakın herkes için kaynaşmaya vesile olabilecek güzel bir birliktelik oldu. İnsanımızın günlük hayatın stresinden kurtulup bir gün dahi olsa tabiatla baş başa kalmasının kendilerini çok sevindirdiğini görüyoruz. Bu tür faaliyetler, çalışanların ailelerinin tanışıp kaynaşmasına vesile oluyor. Katılım sağlayan destek veren arkadaşlara teşekkür ederiz" dedi.


Ardından 15 Mayıs günü, 2000 yılından bu yana Malkan Makina'nın sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin en önemli unsurlarından "Sürekli İyileştirme" ilkesinin gereği olarak personelden yıl boyunca toplanan iyileştirme önerilerine ilişkin ödül töreni gerçekleştirildi. 2017 yılı boyunca firma bünyesinde tüm çalışanların vermiş oldukları iyileştirme önerileri üzerinden yapılan değerlendirmede, firmanın ödül yönetmeliği gereği performans olarak öne çıkan personele hediyeleri takdim edildi. Yönetim ve çalışanların tamamını bir araya getiren öğlen yemeği ile beraber organize edilen ödül töreni 15.05.2018 tarihinde Malkan Makina'nın fabrika binasında tertiplendi. Törende konuşan Kalite Yönetim Müdürü Hakan YILDIRIM; en küçük çıraktan en tepe yöneticiye kadar her çalışana, sürekli iyileştirme sistemine verdikleri katkıdan dolayı tebrik ve teşekkürlerini sunarken, bütün çalışanların özverili katkılarının devamını talep etti.


İyileştirme Önerileri Ödül Töreni'nin ardından, yine geleneksel bir etkinlik halini alan aylık doğum günü kutlamasına geçildi. Mayıs ayı içerisinde doğmuş olan personeller diğer tüm çalışanlarla hep beraber pasta keserek doğum günlerini kutladılar. Malkan Makina'da kadroya en son dâhil olmuş en yeni çıraktan firma sahibi Mustafa Alkan'a kadar her çalışanı kapsayacak şekilde her ay düzenlenen doğum günleri yönetimle çalışanları bir birine yaklaştıran ve kaynaştıran önemli bir aktivite olmayı sürdürüyor.


Ve son olarak 18 Mayıs günü, rahmet iklimi mübarek Ramazan aylarında 20 yılı aşkın süredir aralıksız tertiplenen geleneksel Malkan İftarı gerçekleştirildi. İftar yemeğinde MALKAN çalışanları ve aileleriyle, tedarikçi firmalar ve misafirlerin katılımı ile 300'ü aşkın insan bir arada ve aynı sofrada iftar yapmanın keyif ve huzurunu yaşadılar. Yemekte bir konuşma yapan Genel Müdür Mustafa Alkan; Bu birlik beraberliklerin devam etmesi temennisiyle, Mübarek Ramazan ayında bu gibi paylaşımların insana huzur verdiğini bildirdi. Geçen haftaki toplu MALKAN pikniğinden sonra yapılan bu iftarın çalışanlar ve ailelere moral motivasyon ve tanışma fırsatı tanıdığını, bu vesile ile bu gibi sosyal faaliyetlerin devam edeceğini belirtti ve emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.


 

 

TEKLİF TALEP SEPETİ

Teklif talep sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

  
VIDEOLAR

Videolarimizi izlemek için tiklayin.

 


HABERLER


MALKAN SAMPIYONLAR LIGINDE (Detay..)

MALKAN TEXPROCESS'teki YERINI SAGLAMLASTIRIYOR (Detay..)

TÜYAP'TA YINE MALKAN RÜZGARI VARDI (Detay..)

MALKAN'DA ETKINLIKLERLE DOLU GEÇEN MAYIS AYINDAN… (Detay..)

MALKAN KALITE YOLCULUGUNDA BASARILARINA DEVAM EDIYOR (Detay..)

SANAYI TIPI ÜTÜ PRES VE MAKINELERINDE DUAYEN ISIM MUSTAFA ALKAN 2018 HEDEFLERINI AÇIKLADI (Detay..)

 
FUAR TAKVİMİ


 

 

LAZER KESİM


Malkan Lazer kesim teknolojisindeki deneyim ve teknik imkanlarını sizinde kullanımıza açtı.
Lütfen Tıklayın
 
İRTİBAT

Tel : +90 (0)212 477 97 97
Faks: +90 (0)212 477 99 50
pazarlama@malkan.com.tr

 
Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Kullanma Şartları  | 
Tarihçe  |  Referanslarımız  |  İletişim  |  Hizmet Politikamız  |  İhracatımız  |  Videolar
Kataloglar  |  Yedek Parça  |  Fırsat Ürünleri  |  Kalite Belgeleri  |  Teklif Sepeti  |  Servis Ağı  |  Lazer Kesim  |  İletişim Formu
Haberler

Merkez Ofis Adresi:
Küçükköy Karayolları Mah. 559 Sok. No:16 Gaziosmanpaşa / İstanbul / TÜRKİYE

Tel: +90 (0)212 477 97 97 (Pbx) - 479 89 94-95 Faks: +90 (0)212 477 99 50
© MALKAN 2020 Yapım: Malkan – Derleyen: İsmail Gönen Önüt  - Güncelleme: İbrahim Metin – Grafik: Taner Kara